Akadémiu Home Staging založila v roku 2010 Jitka Kobzová - interiérová dizajnérka a majiteľka spoločnosti HOME STAGING sro, ktoré stavia na viac ako 20 ročných skúsenostiach zo zahraničia. Interiérový dizajn študovala okrem iného na výtvarnej akadémii umeleckého dizajnu v Londýne Academy for Art Design (JJAADDA) a Home Staging na British Academy of Home Staging. Je členkou niekoľkých svetovo uznávaných odborných organizácií napr The Home Staging Network.
viac na www.akademiehomestagingu.cz


Kurzy a semináre sú určené všetkým, ktorí sa rozhodli pre zmenu vo svojej kariére a chcú sa venovať rýchlo rastúcim a perspektívnym odborom interiérového dizajnu a Home Staging. Sme pripravení vám pomôcť v začiatkoch vášho podnikania. Naše kurzy ale tiež môžu navštevovať všetci záujemcovia o interiérový dizajn a Home Staging, ktorí zatiaľ uvažujú o svojom ďalšom profesijnom uplatnení. Uvítame aj realitných maklérov a developerov, pre ktorých sú určené kurzy o Home Staging.


Akadémia Home Staging ponúka mnoho špecializovaných kurzov a seminárov, ktoré vás uvedú do sveta interiérového dizajnu a Home Staging. Jednotlivé kurzy na seba tematicky nadväzujú a je možné ich ľubovoľne kombinovať podľa vášho záujmu. Sme schopní vám ponúknuť kombináciu kurzu ideálne presne pre vás vzhľadom na váš záujem, skúsenosti a profesijné zameranie. Všetky kurzy a semináre vedú skúsení lektori s bohatou mnohoročnou praxou. Vždy je kladený dôraz na to, aby ste mohli získané vedomosti prakticky využiť a súčasne získali odbornú orientáciu v odbore.
Dvojdňový kurz
Základy Home Stagingu


"Nikdy nie je neskoro stať sa tým, čím ste mohli byť" George Eliot


Ste kreatívny a praktickí?
Hľadáte nový impulz vo svojom pracovnom živote?
Zaujímate sa o trendy a štýly v zariaďovaní interiérov?
Chcete rozšíriť okruh svojich poskytovaných služieb?
Vlastníte dom alebo byt a neviete, ako ho čo najvýhodnejšie predať?
Pracujete ako realitný maklér a chcete úspešne predávať viac nehnuteľností?Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o trh s realitami alebo interiérový dizajn. Veľmi uvítame tých, ktorí chcú začať podnikať na Slovensku v novom a perspektívnom odbore Home Staging. Kurz je vhodný aj pre realitných maklérov a developerov.


Naučíte sa, ako úspešne pripraviť nehnuteľnosť na predaj. Ľahko spoznáte jej klady a budete ich vedieť vyzdvihnúť. Dokážete vytvoriť nehnuteľnosť, ktorá bude lákať ku kúpe.

Počas dvoch dní získať maximum znalosť k tomu, aby ste mohli začať s prácou v tomto odbore. Dôraz je kladený na efektívne využitie informácií v praxi. Zápis maximálne 7 študentov do jedného kurzu zabezpečuje individuálny prístup lektora ku každému študentovi.

Home Staging je profesionálna príprava nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom. Ide o súbor znalostí, pravidiel a skúseností, ktoré dokážu dať domu alebo byt tvár, ktorá zaujme potencionálny kupca. Vďaka vynaložení minimálnych nákladov získa dom alebo byt na maximálnu atraktivite. Vďaka zásahu homestagera sa nehnuteľnosť premení na miesto, kde chce každý bývať alebo pracovať. Zahraničné skúsenosti ukazujú, že nehnuteľnosti upravené homestagerom sa predávajú výrazne rýchlejšie a často za vyššiu cenu. V Česku je Home Staging novým odborom, ktorý ponúka veľa príležitostí . Preto neváhajte a presaďte tento odbor aj na Slovensku.

Spoločnosť GreenLot s.r.o. v spolupráci s HOME Staging s.r.o. ponúka profesionálne služby v oblasti prípravy nehnuteľností na ich perfektnú prezentáciu na realitnom trhu. Vieme nájsť lepšiu tvár každej nehnuteľnosti a nalákať potencionálnych kupcov.

Témy kurzu:

Ako premeniť nehnuteľnosť :


Zoznámite sa s preverenými úpravami a zmenami nehnuteľnosti, ktoré zlepšia jej postavenie na realitnom trhu a výrazne zvýši šance na jej predaj. Získate vedomosti o farebných kombináciách, účelnom rozmiestnenie nábytku, doplnkov a osvetlenia. Dokážete maximálne využiť potenciál nehnuteľnosti, bez toho, aby klient musel investovať veľké sumy. Výsledkom vašej práce bude atraktívny priestor.

Úspešná prezentácia nehnuteľnosti :


Naučíte sa, ako vytvoriť atraktívne fotografie nehnuteľnosti, ktoré ju ukážu v tom najlepšom svetle. Budete vedieť maximálne využiť potenciál nehnuteľnosti pre marketingovej účely a inzerciu.

Psychológia Home Staging: Dokážete svojich klientov presvedčiť o výhodnosti a zmysluplnosti realizovaných zmien. Naučíte sa, ako pracovať s ich obavami a odmietaním. Budete rozumieť ich potrebám a súčasne požiadavkám realitného trhu.

Komunikácia s realitnými kanceláriami a majiteľovi nehnuteľností: Home Staging je nová služba, ktorá sa postupne dostáva do širšieho povedomia. Preto sa naučíte, ako presvedčiť svojich klientov o tom, že má zmysel a prinesie im výhody v podobe rýchlejšieho a pravdepodobne aj rýchlejšieho predaja.Pre Vašu firmu môžeme pripraviť kurz pre 4-5 účastníkov priamo na mieru podľa potrieb vašej firmy. Na tieto kurzy Vám urobíme kalkuláciu ceny individuálne.

Zápis maximálne 5 študentov do každého kurzu zabezpečuje individuálny prístup lektora ku každému študentovi.

Ak budete mať záujem o naozaj profesionálnu prípravu na kariéru profesionálneho konzultanta v odbore home-staging, potom neváhajte absolvovať rozsiahly E-learningový kurz.(viac na www.homestaging.cz)


7 indícií, podľa ktorých možno spoznať, či ste sa môžete stať dobrým Home Stagerom, alebo dizajnérom interiérov:


1. Túžite po tom, používať svoju predstavivosť a tvorivosť k svojej obžive?

2. Priatelia a ľudia vo vašom okolí sa vás odjakživa pýtajú na radu ohľadom farieb, dekorovanie a zariaďovaní interiéru, atď ...?

3. Baví vás nehnuteľnosti a práca s nimi, ale nechcete pracovať ako realitní makléri?

4. Chcete zarábať na živobytie, ale zároveň chcete mať dostatok času na rodinu svojej záľuby?

5. Sami ste svoj dom mnohokrát prestavali a prerobili a práve, keď už sa zdá to byť perfektné, máte už v hlave nové nápady, ako všetko vylepšiť?

6. Už máte plné zuby starostí o zamestnanie alebo neusporiadaného rozvrhu.

7. Napĺňa vás pomáhať ľuďom a vidieť, ako vaše činy mení život iným?


Ponúkame osobnú konzultáciu, ktorú si môžete dohodnúť priamo s Želmírou Sekerášovou, na telefónnom čísle +421 907 797 797, kde Vám odpovie na všetky Vaše otázky a vysvetlí vám, čoho môžete štúdiom na Akadémii dosiahnuť.
Dvojdňový kurz
Návrhy a redesign / restyling interiérov


Chcete si vyskúšať niečo nové?
Baví vás kreatívne činnosti?
Premýšľate, ako premeniť interiéry, ktoré poznáte?
Cítite, že váš byt potrebuje zmenu?
Hľadáte spôsob, ako uplatniť svoje tvorivé schopnosti?
Zaujímate sa o interiérový dizajn?

Tento kurz je určený všetkým záujemcom o redesign / restyling interiérov a bytový dizajn. Kurz je tiež vhodný pre všetkých začínajúcich dizajnérov, ktorí chcú rozšíriť ponuku svojich služieb. Naučíte sa nielen ako správne voliť farby a vzory, vyberať a kombinovať materiály, ale aj ako zvoliť osvetlenie a rozmiestniť nábytok v priestore. Pripravíme vás na to, ako jednať s klientmi a presvedčiť ich o svojich kvalitách. Naučíte sa, ako správne prezentovať svoje návrhy pomocou vzorkovnice.

Počas dvoch dní získate potrebné znalosti o tom, ako začať pracovať v odboroch návrhov interiérov a redizajne / restilingu. Dôraz je kladený na maximum praktických informácií, ktoré skutočne využijete.

Pri dizajne interiéru sa začína "na zelenej lúke" a vytvára úplne nový a jedinečný priestor. Dizajnér nie je obmedzený súčasným vybavením interiéru. Cieľom redizajnu / restylingu je upraviť a vylepšiť súčasnú tvár interiéru. Dizajnér pracuje s existujúcim zariadením a doplnkami. Nedochádza k zásadným zmenám, ale mení sa skôr drobnosti. Výsledok je ale rovnako efektný ako radikálna premena interiéru. To všetko za nižšie náklady, než by si vyžiadal úplne nový dizajn.

Témy kurzu:

Návrh interiéru


: Spoznáte, ako zvoliť vhodný štýl interiéru. Naučíte sa kombinovať materiály a správne voliť farby. Ľahko vyberiete svietidlá, bytové textílie, doplnky a umelecké predmety tak, aby spolu vzájomne ladili. Naučíte sa vidieť, čo interiér potrebuje.

Redesign / restyling


: Budete vedieť vytvoriť "nový" interiér za použitia existujúceho nábytku a doplnkov. Spoznáte, ako znovu vdýchnuť život do starých vecí. Dokážete nápadito oživiť priestor a dáte mu novú tvár.

Súčasťou kurzu je aj samostatné vypracovanie vlastného návrhu, ktorému je venovaný druhý deň školenia. Úlohou každého študenta je vytvorenie náladovej a vzorovej dosky interiéru.
Táto práca je prvým krokom k vytvoreniu vlastného portfólia, ktoré je pre prezentáciu každého dizajnéra nevyhnutné.
Všetko potrebné vybavenie na prácu bude k dispozícii.

INFORMÁCIEHS služby pre

Pre majiteľov domov a bytov

Ak chcete Vašu nehnuteľnosť dať do ponuky na realitnom trhu, pomôžeme Vám ju predať, alebo prenajať rýchlejšie a za viac peňazí.
Pre realitné kancelárie

Po vykonaní Stagingu sa bude objekt javiť priestrannejšie, atraktívnejšie a rýchlo priláka rad záujemcov.Pre developerov

Profesionálne prezentovaná nehnuteľnosť urobí dobrý prvý dojem na potenciálnych záujemcov o jej kúpu a predá sa rýchlejšie.Pre podnikateľov a firmy

Pomôžeme Vám upraviť Vaše firemné priestory tak, aby čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám.ODKAZY