SLUŽBY


 • Chystáte sa predať Vašu nehnuteľnosť a chceli by ste vedieť, ako ju čo najlepšie pripraviť na predaj skôr, ako nadviažete spoluprácu s realitnou kanceláriou?
 • Premýšľate o tom čo urobiť, aby ste predajom Vášho bytu alebo domu získali čo najvyšší zisk?
 • Je už Vaša nehnuteľnosť nejakú dobu v ponuke na realitnom trhu, ale zatiaľ stále neprilákala žiadne záujemcov o jej kúpu, alebo ešte nikto z tých, čo sa na Váš dom alebo byt prišli pozrieť, nebol ochotný zaplatiť cenu, akú požadujete?
 • Ste v časovej tiesni, pretože sa potrebujete rýchlo presťahovať a potrebujete Vašu nehnuteľnosť predať čo najrýchlejšie, ale nechcete pritom znížiť jej cenu?
 • Chcete Vašu nehnuteľnosť ponúknuť na prenájom a získať čo najvyšší príjem z nájomného? Je Vaša nehnuteľnosť už nejakú dobu prázdna a Vy si uvedomujete, že tým prichádzate o peniaze?

Prevedenie Home Stagingu zvýši atraktivitu Vášho domu alebo bytu pre potenciálnych záujemcov a uľahčí jeho predaj alebo prenájom.


Zariaďte, aby sa vaša nehnuteľnosť, ktorú ponúkate, vynímala nad konkurenciou na trhu!


Predaj na internete: podľa štatistík si najviac kupcov vyberie dom na internete, ako sa naň príde osobne pozrieť. => Takže dobré fotografie upravených miestností Stagingom sú rozhodujúce.


 • Stagované nehnuteľnosti sa predávajú až o 50% rýchlejšie ako domy neupravené
 • Takto upravené nehnuteľnosti sa predávajú o 6.9% vyššiu cenu než neupravené.
 • Potencionálny kupci sa rozhodujú v rozmedzí 30-60 sekúnd po vstupe do domu
 • Len 10% kupcov si dokáže obrazne predstaviť potenciál priestorov. Musíte im to ukázať!

Ako to funguje?


Začíname osobné konzultácie priamo na mieste. Počas 1 až 2 hodín (v závislosti na veľkosti objektu) urobíme celkový posudok vašej nehnuteľnosti a postupne prezrieme každú miestnosť, interiér aj exteriér a vytýčime kroky užitočné k čo najefektívnejšiemu vylepšenie vašej nehnuteľnosti.


Po konzultácii vytvoríme tiež písanú správu, ktorá obsahuje:


 • Systematické inštrukcie k tomu, ako zvýšiť atraktivitu a užitočnosť bytových priestorov, negatívne a pozitívne vlastnosti každej miestnosti, predmety a vybavenie so zvýšenou pozornosťou, vytýčenie zmien a ich pozitívneho vplyvu na výsledok, rady a príklady, atď...
 • Fotografie každého miesta, do ktorého bude zasahované.
 • Cenový odhad.

Spolupráca so skúseným agentom Home Staging je zásadným faktorom, ktorý vám pomôže správne sa rozhodovať a múdro investovať svoje peniaze.


Zníženie ceny nie je vždy jediným východiskom, keď sa vám nedarí predať vašu nehnuteľnosť. Dôvodom môže byť vysoko nasadená počiatočná cena, ale aj to, že kupec si nie je istý hodnotou produktu, ktorú mu udávate.


Konzultácie s Home Staging agentom bude oveľa efektívnejším prostriedkom, ako dosiahnuť predaj a ušetríte na to vysoké sumy, ktoré by ste inak stratili pri zbytočnom znižovaní ceny.


Samozrejme je lepšie upraviť nehnuteľnosť pred tým, ako urobíte marketing, ale Home Staging agent vám pomôže dosiahnuť potrebné zmeny a úpravy i v priebehu procesu.


Ďalšie výhody metódy Home Stagingu:


Upravené nehnuteľnosti vyzerajú zachovalo, udržovane a v dobrej starostlivosti.


Upravené nehnuteľnosti sa vynímajú nad ostatnými.


Upravené nehnuteľnosti prilákajú širšie spektrum potencionálnych kupcov.


Nehnuteľnosti upravené metódou stagingu sú takmer vždy nacenené vyššie.


Upravené nehnuteľnosti vyzerajú oveľa lákavejšie na fotografiách, v tlači a v médiách.


Realitní agenti sú viac motivovaní a ochotní predávať dom, ktorý bol upravený metódou Home Stagingu.


"Staging nie je útrata - Je to investícia."


Čo miniete za staging sa vám vráti. Väčšina ľudí jednoducho nemá informácie, skúsenosti alebo čas na to, urobiť naozaj všetko potrebné a možné na to, aby prilákali dostatočne rýchlo čo najviac kupcov a zo svojho domu'' vypotil'' to najlepšie. Pravdou je, že väčšina ľudí nemá ani potuchy, odkiaľ začať a prečo (kľúčové stratégie a psychológie) a ako to všetko prakticky vykonať. Najať profesionálneho home Stageri je realistickou odpoveďou. Vie presne, čo treba urobiť a prečo. Ak sa rozhodnete spolupracovať s nami, urobíme všetku prácu za vás, takže nebudete mať žiadne starosti a všetko bude urobené správne, efektívne a rýchlo. Používame tie najefektívnejšie stratégie a riešenia. Isté je, že vaša nehnuteľnosť bude veľmi rýchlo premenená na nehnuteľnosť, ktorá sa bude predávať oveľa rýchlejšie, než nehnuteľnosť bez zásahu.


INFORMÁCIEHS služby pre

Pre majiteľov domov a bytov

Ak chcete Vašu nehnuteľnosť dať do ponuky na realitnom trhu, pomôžeme Vám ju predať, alebo prenajať rýchlejšie a za viac peňazí.
Pre realitné kancelárie

Po vykonaní Stagingu sa bude objekt javiť priestrannejšie, atraktívnejšie a rýchlo priláka rad záujemcov.Pre developerov

Profesionálne prezentovaná nehnuteľnosť urobí dobrý prvý dojem na potenciálnych záujemcov o jej kúpu a predá sa rýchlejšie.Pre podnikateľov a firmy

Pomôžeme Vám upraviť Vaše firemné priestory tak, aby čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám.ODKAZY